Menu Zavrieť

Druhé tanečné krôčky s Katkou/Valikou

Dátum: 23.05.2022 17:20 - 18:05

Tento krúžok je určený pre deti od 7-10 rokov. Cieľom bude naučiť sa základy zo všetkých tanečných štýlov, ako napríklad klasický, ľudový a moderný tanec. Tiež budeme rozvíjať kreativitu improvizáciou na danú tému a hraním rôznych hier. Z každého tanečného štýlu sa budeme snažiť naučiť tanec, ktorý Vám potom s radosťou ukážeme.

Lektor: Katarína Wachsová/Valéria Potančoková
Katka: Tanec je mojou vášňou. Už ako trojročná som začala navštevovať základnú umeleckú školu. Neskôr som sa začala naplno venovať športovej gymnastike, no aj tak ma to znova pritiahlo k tancu. Po ukončení Tanečného konzervatória Evy Jaczovej som začala učiť. Či som dobrá pani učiteľka? Spýtajte sa detí po tanečnej 🙂 Valika: Čo pre mňa znamená tanec? Pohyb v každodennosti prepojený s introspektivou do vlastného tela. Skrz tanec objavujeme svoje telo a jeho skryté limity. Postupne sa ich snažíme prekračovať. Bariéry ostychu vymeníme za slobodu prejavu. Tanec sa rovná radosť z pohybu. Tanec je hra. Tanec je objavovanie. Svoje začiatky evidujem s príchodom na ZUŠ…Neskôr ma to priviedlo na osem ročné Tanečné Konzervatórium Evy Jaczovej, ktoré som úspešne zaskočila maturitnou skúškou. Neskôr som pôsobila ako umelec na voľnej noho v Španielsku. Teraz učím a nesmierne ma to baví. S deťmi spolupracujem. Vždy ma niečo nové naučia.

Cena: 25 € / mesiac

Užitočné informácie: Na tancovanie budeme potrebovať tričko a legíny, ponožky alebo cvičky (s mäkkou podrážkou) a, samozrejme, dobrú náladu 🙂

Prihlásiť sa môžete na info@lilienka.sk

Kategória: