Menu Zavrieť

Joga pre maminy (s detičkami do 12 mesiacov)

Dátum: 25.07.2024 9:00 - 9:45

Príďte si oddýchnuť od materských povinností, pozdvihnúť svoje vibrácie a socializovať sa.

Vieme, aká vie byť niekedy náročná starostlivosť o deti. Je priam nevyhnutné, aby sme si ako maminy uchmatli aj nejaký čas samy pre seba, dali seba na 1. miesto. Spokojná mama – spokojné dieťa. 

O Kundalini joge a ako pomáha

Pracuje na harmonizácii tela, duše a mysle. 

Hodina pozostáva z naladenia sa mantrami, nasledújú dychové cvičenia, potom séria cvičení (volá sa krija), a nakoniec relaxácia zvukom s tibetskou misou. Celú hodinu budete počúvať jemnú hudbu, ktorá nás harmonizuje a upokojuje. Každá hodina je iná. napr: balansovanie čakier, pľúca a krvný obeh, proti stresu, podpora imunity, na kľudný spánok, ale aj hojnosť a prosperitu, sebalásku, atď.) 

KJ pomáha  byť vo veľmi dobrej fyzickej a psychickej  kondícii, stíšiť neustále fungujúcu  myseľ, lepšie zvládať stresové situácie, upokojenie nervového systému, čistenie podvedomých vzorcov a prepúšťať, čo  už neslúži, zlepšenie intuície a koncentrácie, pochopenie a súcit  k iným, byť tu a teraz, cítiť  väčšiu radosť zo života. Je pre ľudí , ktorí chcú na sebe pracovať. Dovolíš si ju aj Ty?

PS: Cviky zvládne každý, aj keď sa dovtedy žiadnemu inému fyzickému cvičeniu nevenoval. Kundalini joga je vhodná pre všetkých aj pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pretože je možné nahradiť cviky vizualizáciou.

Upozornenie: Ak sa po prihlásení vyskytnú nejaké okolnosť a hodinu potrebujete zrušiť, dá sa tak urobiť do 20:00 deň pred cvičením. Ak na hodinu neprídete a hodinu nezrušíte v tomto termíne, je potrebné lektorke kurzovné za hodinu uhradiť. Ďakujeme za pochopenie.

Lektor: Lucia Oravská Lizak (spirituálne meno Devi Namdass Kaur)
Kundalini joge (KJ) sa venujem 5 rokov. Som vyštudovaná ekonómka, žila a pracovala som niekoľko rokov v USA (bankovníctvo), potom na SK v korporáciách a zistila som, že by som chcela robiť niečo iné, čo viac pomáha ľuďom. A keďže Kundalini joga veľmi pomohla v mojom živote mne, šírim ju k ostatným. Som kreatívna, rada si plním sny a s radosťou užívam každý jeden deň.

Cena: 10 €/lekcia (pri 3 cvičiacich), 7€/lekcia (pri 5 a viac cvičiacich)

Užitočné informácie: Cvičí sa v bielom alebo svetlom oblečení, najlepšie prírodných materiálov, vhodná je aj šatka na hlavu.

Lekcia prebieha pri počte minimálne 3 cvičiacich.

Kategória:

Rezervácia (voľné miesta - 7/7):

Rezervácie sú uzatvorené pre túto aktivitu.