Menu Zavrieť

Prihlasovanie, odhlasovanie, prehľady zostatkov

Na naše aktivity (okrem uzavretých kurzov) sa prihlásite cez jednoduchý rezervačný systém, ktorý sa nachádza priamo na našej stránke. Postup je nasledovný:

  1. Vytvorte si účet v sekcii “Registrácia”.
  2. Prihláste sa do svojho účtu cez “Prihlásiť”.

3. V rozvrhu na daný týždeň si vyberte aktivitu, o ktorú máte záujem. Otvorí sa vám záložka s informáciami o danej aktivite, v jej spodnej časti nájdete rezervačný formulár.

4. Ak je na aktivitu voľné miesto, potvrdíte svoj záujem tlačidlom “Rezervovať”. V prípade, že nám chcete niečo k vašej rezervácii povedať, na niečo upozorniť, využite priestor na poznámky “Comment”. Na mailovú adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii, vám príde potvrdenie o vašej rezervácii.

Rezervácia je možná najskôr 7 dní pred termínom. Najneskorší možný čas prihlásenia je nastavený na každú aktivitu individuálne: pre doobedné aktivity je to spravidla predcházajúci deň do 20:00, pre poobedné aktivity daný deň do 12:00.

Ak sa z nejakého dôvodu nemôžete aktivity zúčastniť, odhlásite sa takto:

  1. Prihláste sa do svojho účtu cez “Prihlásiť”.
  2. V záložke “Moje konto” nájdete sekciu “Moje rezervácie”, kde nájdete zoznam všetkých aktivít, na ktoré ste si rezervovali miesto.

3. Pre zrušenie rezervácie stlačíte pri danej aktivite “Cancel”. Mailom vám príde potvrdenie o zrušení vašej rezervácie.

Odhlásenie je možné najneskôr 6 hodín pred termínom danej aktivity.

V prípade, že dôjde k zmene z našej strany, resp. aktivitu musíme z nejakého dôvodu zrušiť my, dostanete o tom správu (mailom notifikáciu s informáciou o tejto zmene, resp. zrušení/zamietnutí rezervácie, sms-ku, whatsapp správu).

Upozornenie: Pokiaľ vám notifikácie neprídu obratom, resp. v krátkom čase po tom ktorom úkone, informujte nás. Najskôr si však, prosím, skontrolujte poštový priečinok SPAM, kam občas tieto notifikačné správy zablúdia…

Vo svojom účte si môžete skontrolovať aj svoju dochádzku a platby. Ako? Veľmi jednoducho 🙂

  1. Prihláste sa do svojho účtu cez “Prihlásiť”.
  2. V záložke “Moje konto” nájdete sekciu “Dochádzka a Platby”, kde uvidíte svoju účasť na aktivitách, prehľad platieb a aktuálny zostatok na vašom účte.

V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok či problémov s prihlásením, odhlásením alebo evidenciou sa pokojne obráťte na info@lilienka.sk.