Menu Zavrieť

Prenájom našich priestorov

Naše priestory sú síce malé, ale milé. 🙂 Sú vhodné na organizovanie rôznych prednášok, workshopov, seminárov, cvičení, stretnutí, ale aj detských osláv či fotení.

Maximálna kapacita je 15-20 účastníkov.

V našom centre vám ponúkame na prenájom dve miestnosti:

  • sálu s veľkým zrkadlom (rozmery miestnosti: 4 x 7,7 m)
  • kreatívnu miestnosť (rozmery miestnosti: 4,7 x 2,8 m)

Obe miestnosti majú: laminátovú podlahu, centrálne vykurovanie, okná (čiže majú denné svetlo a vetranie) a tiež sú dostatočne osvetlené stropnými lampami. Na aktivity, pri ktorých je obzvlášť kladený dôraz na veľa svetla, odporúčame využiť kreatívnu miestnosť, v ktorej je umelé osvetlenie zintenzívnené.

Okrem toho sa u nás nachádza malá recepcia s posedením, šatňa, toaleta a sprcha, mini kuchynka (s rýchlovarnou kanvicou, kapsulovým kávovarom, základným riadom, detským plastovým riadom). Rodičia s deťmi určite ocenia detskú herňu, ktorá sa nachádza v samostatnej miestnosti. K dispozícii sú stoly, stoličky, šatňové lavičky, flipchart.

Na pohybové aktivity u nás nájdete pomôcky ako karimatky, fitlopty, overbally, expandéry, balančné pomôcky. Tiež deky, vankúšiky a meditačné vankúšiky.

Centrum má pripojenie na internet. Nemá vlastné parkovanie, no pred ním, resp. v okolitých uličkách je dostatok parkovacích miest.

Ak vyššie nebolo spomenuté čokoľvek, čo je pre vás pri prenájme priestoru dôležité, pokojne sa na to opýtajte. Možno to aj máme a ak nemáme, tak s tým skúsime niečo urobiť. 🙂

V prípade záujmu nás, prosím, kontaktujte na info@lilienka.sk.