Menu Zavrieť

Kundalini joga

Dátum: 02.08.2024 19:00 - 20:30

Téma najbližších týždňov kundalini jogy bude “Zamilujte sa do života”. Budeme sa venovať praktickým cvičeniam a meditáciám, ktoré pomôžu zmeniť vnútorný pohľad na seba samého, nájsť lásku k sebe, pustiť strach a vnútorné obmedzenie, aby bolo možné cítiť vo svojom srdci lásku, radosť a šťastie.

Žiť život v láske, zdraví a hojnosti je právo každej bytosti. Úžasný dar života, ktorý sme dostali, si máme užiť plnými dúškami so všetkými jeho podobami. Milovať život je prvým krokom ku šťastiu. Chcete mať život plný zázrakov? Ustúpte stranou a urobte  priestor , aby sa diali….

O Kundalini joge a ako pomáha

Pracuje na harmonizácii tela, duše a mysle. Hlavným cieľom Kundalini jogy je prebudiť plný potenciál vedomia v jednotlivcovi. Preto je tiež známa pod názvom Joga vedomia. To sa dosiahne tým, že sa uvoľní a usmerní prúd energie, ktorá preteká energetickými centrami pozdĺž chrbtice.

Hodina pozostáva z naladenia sa mantrami, potom nasleduje séria cvičení ( vola sa kriya), relaxácia a meditácia. Na hodine budeme robiť aj  dychové cvičenia.  Každá hodina má konkrétnu tému, napr: balansovanie čakier, pľúca a krvný obeh, proti stresu, podpora imunity, na kľudný spánok, ale aj hojnosť a prosperitu, sebalásku, atď.  )  Cvičí sa v bielom alebo svetlom oblečení, najlepšie prírodných materiálov, vhodná je aj šatka na hlavu.

KJ pomáha  byť vo veľmi dobrej fyzickej a psychickej  kondícii, stíšiť neustále fungujúcu  myseľ,  lepšie zvládať stresové situácie, upokojenie nervového systému, čistenie podvedomých vzorcov a prepúšťať, čo  už neslúži, zlepšenie intuície a koncentrácie, pochopenie a súcit  k iným,  byť tu a teraz, cítiť  väčšiu radosť zo života. Je pre ľudí , ktorí chcú na sebe pracovať. Dovolíš si ju aj Ty? 

PS: Cviky zvládne každý, aj keď sa dovtedy žiadnemu inému fyzickému cvičeniu nevenoval. Kundalini joga je vhodná pre všetkých aj pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pretože je možné nahradiť cviky vizualizáciou.

Upozornenie: Ak sa po prihlásení vyskytnú nejaké okolnosť a hodinu potrebujete zrušiť, dá sa tak urobiť do 20:00 deň pred cvičením. Ak na hodinu neprídete a hodinu nezrušíte v tomto termíne, je potrebné lektorke kurzovné za hodinu uhradiť. Ďakujeme za pochopenie.

Lektor: Lucia Oravská Lizak ( spirituálne meno Devi Namdass Kaur)
Kundalini joge (KJ) sa venujem viac ako 3 roky. Som vyštudovaná ekonómka, žila a pracovala som niekoľko rokov v USA (bankovníctvo), potom na SK v korporáciách a zistila som, že by som chcela robiť niečo iné, čo viac pomáha ľuďom. A keďže Kundalini joga veľmi pomohla v mojom živote mne samotnej, pocítila som volanie a dala som sa na inštruktorský výcvik KJ. Som kreatívna, rada si plním sny a s radosťou užívam každý jeden deň.

Cena: 12 € / lekcia

Lekcia prebieha pri počte minimálne 4 cvičiacich.

Kategória:

Rezervácia (voľné miesta - 7/7):

Rezervácie sú uzatvorené pre túto aktivitu.