Menu Zavrieť

Tancovačka pre deti (3-6r.)

Dátum: 07.05.2024 16:20 - 17:05

Pozývame vaše detičky na hravé hodiny plné tanca, hudby a veselých cvičení. Hodiny budú zamerané na podporu správneho držania tela, koordinácie pohybov, vnímania hudby a rytmu. Hravými úlohami rozpohybujeme celé telo. Vyskúšame si aj krátke tanečné kombinácie, ktorými s deťmi precvičíme pamäť a koordináciu tela.

Hodiny sú určené deťom vo veku od 3 do 6 rokov.

Organizačné info:

Krúžok je vedený v uzatvorenej skupine detí. Pokiaľ nebude naplnená kapacita krúžku, je možné sa pridať aj neskôr, resp. jednorazovo. V prípade záujmu nás kontaktujte na info@lilienka.sk.

Platí sa mesačne na účet podľa počtu lekcií v mesiaci (7 € x počet lekcií). Ak dieťa nemôže prísť na krúžok, dajte nám vždy, prosím, dopredu vedieť. Každá ospravedlnená lekcia bude prenesená do ďalšieho mesiaca (zostane vám ako kredit). V prípade neospravelnenia bude započítaná ako absolvovaná.  

Platobné údaje:

IBAN: SK52 8330 0000 0026 0121 0424

Do poznámky prosíme uviesť: tanečná, mesiac, meno dieťaťa

Lektor: Monika Derčalíková
Tancu sa venujem od svojich 5 rokov a je to moja celoživotná láska. 13 rokov som sa venovala ľudovému tancu, baletu a súčasnému tancu. Následne som 12 rokov pôsobila v tanečnej produkcii ako tanečník a tréner, kde som sa zaoberala aj ďalšími tanečnými štýlmi (napr. latinsko-americké tance, hiphop, atď.) a absolvovala viaceré workshopy. Som maminou dvoch detí a dáva mi zmysel odovzdávať tanečné skúsenosti ďalej. V súčasnosti vediem tanečné krúžky pre deti.

Cena: 28 €, resp. 35 € / mesiac (podľa počtu lekcií v mesiaci)

Užitočné informácie: Deťom prineste papučky alebo cvičky a pitie.

Kategória: