Menu Zavrieť

Šťastné nožičky

Dátum: 06.04.2023 16:00 - 16:45

Aké sú to šťastné nožičky? Predsa zdravé nožičky!

Ploché nohy a poklesnutá klenba u detí môže viesť v neskoršom veku k mnohým problémom a bolestiam. Neoplatí sa to podceniť! Pomôžeme vám s tým na pravidelnom cvičení. Pomocou jednoduchých cvikov a rôznych pomôcok posilňujeme svaly nohy, stimulujeme nervové zakončenia a hravou formou učíme deti zdravým návykom. 😉

Zameriame sa na správne držanie tela, ktore úzko súvisí s dobrým základom, a teda správne vyvinutými klenbami. Na hodine si s detičkami precvičíme aktívnou formou nielen nožičky, ale aj chrbátik, a to hravo pomocou relfexných a balančných pomôcok s básničkami. V neposlednom rade to môže slúžiť ako inšpirácia na cvičenie doma na predchádzanie problémov s plochonožím.

Pre deti od 4 rokov.

Dôležité info: Kurz trvá 8 týždňov. O neúčasti na lekcii je potrebné informovať vopred, 1 vymeškanú lekciu je možné nahradiť si na náhradnej hodine, ktorá bude prebiehať po ukončení kurzu, viac vymeškaných hodín riešime individuálne. V prípade absolvovania všetkých 8 lekcií bez vymeškania máte 9-tu ZDARMA.     

Lektor: Adela Kučerová
Cvičenie vedie skúsená lektorka – Adela Matej Kučerová, bývalá profesionálna tanečnica, absolventka FTVŠ – mamina dvoch chlapcov, venujúca sa joge a cvičeniu s deťmi i dospelými už niekoľko rokov.

Cena: 64 €/8 lekcií + 1 náhradná lekcia po skončení kurzu; 9 €/jednorazová lekcia (ak je voľné miesto)

Užitočné informácie: Pohodlné oblečenie, prezuvky alebo cvičky (cvičí sa naboso, ale aby dieťa malo na pohyb po našich priestoroch), pitie.

Prihlásiť sa môžete na info@lilienka.sk

Kategória: