Menu Zavrieť

Prvé tanečné krôčky s Katkou/Valikou

Dátum: 30.05.2022 16:30 - 17:15

Krúžok je určený pre deti vo veku 3-6 rokov. Okrem toho, že sa naučíme základné tanečné kroky a štýly, správne držanie tela a koordináciu v priestore, rozvinieme fantáziu a kreativitu detí hraním rôznych hier ako napríklad sochy alebo tanečné pexeso.

Lekciu bude tvoriť rozcvička, neskôr cvičenia na správne držanie tela a zväčšenie rozsahu dolných končatín. Následne sa naučíme základné tanečné kroky, ktoré budeme pretvárať do tancov.

Lektor: Katarína Wachsová/Valéria Potančoková
Katka: Tanec je mojou vášňou. Už ako trojročná som začala navštevovať základnú umeleckú školu. Neskôr som sa začala naplno venovať športovej gymnastike, no aj tak ma to znova pritiahlo k tancu. Po ukončení Tanečného konzervatória Evy Jaczovej som začala učiť. Či som dobrá pani učiteľka? Spýtajte sa detí po tanečnej 🙂 Valika: Čo pre mňa znamená tanec? Pohyb v každodennosti prepojený s introspektivou do vlastného tela. Skrz tanec objavujeme svoje telo a jeho skryté limity. Postupne sa ich snažíme prekračovať. Bariéry ostychu vymeníme za slobodu prejavu. Tanec sa rovná radosť z pohybu. Tanec je hra. Tanec je objavovanie. Svoje začiatky evidujem s príchodom na ZUŠ…Neskôr ma to priviedlo na osem ročné Tanečné Konzervatórium Evy Jaczovej, ktoré som úspešne zaskočila maturitnou skúškou. Neskôr som pôsobila ako umelec na voľnej noho v Španielsku. Teraz učím a nesmierne ma to baví. S deťmi spolupracujem. Vždy ma niečo nové naučia.

Cena: 25 € / mesiac

Užitočné informácie: Na tancovanie budeme potrebovať tričko a legíny, ponožky alebo cvičky (s mäkkou podrážkou) a, samozrejme, dobrú náladu 🙂

Prihlásiť sa môžete na info@lilienka.sk

Kategória: