Menu Zavrieť

PortDeBras® s Veronikou

Dátum: 28.04.2022 19:30 - 20:30

PortDeBras® spája v sebe tanec, balet, strečing aj silový tréning do ladných pohybov za sprievodu príjemnej hudby. Jednotlivé kreácie sa prevádzajú zakomponovaním pohybov celého tela so špeciálnym dôrazom na oblasť ramien, paží, bokov a nôh.

PortDeBras® zlepšuje správne zapojenie hlbokých aj povrchových svalov pri každodennom pohybe. Pravidelným cvičením sa systematicky učíte pohybovej koordinácii, estetike pohybu, zmyslu pre rytmus aj správnemu držaniu tela.

Lektor: Veronika Rebrošová
K PortDeBras® som sa dostala v roku 2011 úplne náhodou. Ako čerstvá mamička som hľadala nejaký pravidelný pohyb, kde by som mohla na chvíľku "utiect" pred radosťami a starosťami domáceho kolotoča. Keďže som bývalá tanečnica, nehľadala som iba pot a drinu, ale najmä to, aby bol ten pohyb pekný, zdravý, aby sa mi páčila hudba, pri ktorej sa to celé deje, aby som mohla cvičiť a stíhala držať krok s lektorkou aj bez vážnejšej kondície, aby som sa v tom pohybe páčila sama sebe a aby som sa pri cvičení mala chuť usmievať... Toto všetko som našla práve v PortDeBras®. Teraz som mama troch detí, PortDeBras® je stále súčasťou môjho života a ja som za to vďačná. 🙂

Cena: 28 €/ 4 lekcie

Užitočné informácie: Odporúčame priniesť si pohodlné oblečenia a uteráčik. Cvičí sa naboso.

Kategória:

Rezervácia (voľné miesta - 5/5):

Rezervácie sú uzatvorené pre túto aktivitu.