Menu Zavrieť

PortDeBras® s Veronikou

Dátum: 13.05.2021 18:45 - 19:45

PortDeBras® spája v sebe tanec, balet, strečing aj silový tréning do ladných pohybov za sprievodu príjemnej hudby. Jednotlivé kreácie sa prevádzajú zakomponovaním pohybov celého tela so špeciálnym dôrazom na oblasť ramien, paží, bokov a nôh.

PortDeBras® zlepšuje správne zapojenie hlbokých aj povrchových svalov pri každodennom pohybe. Pravidelným cvičením sa systematicky učíte pohybovej koordinácii, estetike pohybu, zmyslu pre rytmus aj správnemu držaniu tela.

Lektor: Veronika Rebrošová
K PortDeBras® som sa dostala pred 9 rokmi úplne náhodou. Ako čerstvá mamička som hľadala nejaký pravidelný pohyb, kde by som mohla na chvíľku "utiect" pred radosťami a starosťami domáceho kolotoča. Keďže som bývalá tanečnica, nehľadala som iba pot a drinu, ale najmä to, aby bol ten pohyb pekný, zdravý, aby sa mi páčila hudba, pri ktorej sa to celé deje, aby som mohla cvičiť a stíhala držať krok s lektorkou aj bez vážnejšej kondície, aby som sa v tom pohybe páčila sama sebe a aby som sa pri cvičení mala chuť usmievať... Toto všetko som našla práve v PortDeBras®. Teraz som mama troch detí, PortDeBras® je stále súčasťou môjho života a ja som za to vďačná. 🙂

Cena: 7 €/live lekcia; 6,50 €/live lekcia v prípade zakúpenia permanentky; 5 €/online lekcia

Užitočné informácie: Odporúčame priniesť si pohodlné oblečenia a uteráčik. Cvičí sa naboso.

Cvičí sa v malých skupinkách, max. 5 cvičiacich. Prihlásiť sa môžete na info@lilienka.sk

Kategória:

Rezervácia (voľné miesta - 4/4):

Rezervácie sú uzatvorené pre túto aktivitu.