Menu Zavrieť

Šťastné nožičky

Dátum: 28.09.2023 16:00 - 16:45

Aké sú to šťastné nožičky? Predsa zdravé nožičky!

Ploché nohy a poklesnutá klenba u detí môže viesť v neskoršom veku k mnohým problémom a bolestiam. Neoplatí sa to podceniť! Pomôžeme vám s tým na pravidelnom cvičení. Pomocou jednoduchých cvikov a rôznych pomôcok posilňujeme svaly nohy, stimulujeme nervové zakončenia a hravou formou učíme deti zdravým návykom. 😉

Zameriame sa na správne držanie tela, ktore úzko súvisí s dobrým základom, a teda správne vyvinutými klenbami. Na hodine si s detičkami precvičíme aktívnou formou nielen nožičky, ale aj chrbátik, a to hravo pomocou relfexných a balančných pomôcok s básničkami. V neposlednom rade to môže slúžiť ako inšpirácia na cvičenie doma na predchádzanie problémov s plochonožím.

Pre deti od 4 rokov.

Organizačné info:

Krúžok je vedený v uzatvorenej skupine detí. Pokiaľ nebude naplnená kapacita krúžku, je možné sa pridať aj neskôr, resp. jednorazovo. V prípade záujmu nás kontaktujte na info@lilienka.sk.

Platí sa mesačne na účet podľa počtu lekcií v mesiaci (7 € x počet lekcií). Ak dieťa nemôže prísť na krúžok, dajte nám vždy, prosím, dopredu vedieť. Každá ospravedlnená lekcia bude prenesená do ďalšieho mesiaca (zostane vám ako kredit). V prípade neospravelnenia bude započítaná ako absolvovaná.  

Platobné údaje:

IBAN: SK52 8330 0000 0026 0121 0424

Do poznámky prosíme uviesť: nožičky, mesiac, meno dieťaťa

Lektor: Adela Kučerová
Cvičenie vedie skúsená lektorka – Adela Matej Kučerová, bývalá profesionálna tanečnica, absolventka FTVŠ – mamina dvoch chlapcov, venujúca sa joge a cvičeniu s deťmi i dospelými už niekoľko rokov.

Cena: 28 € resp. 35 €/mesiac (podľa počtu lekcií v mesiaci)

Užitočné informácie: Pohodlné oblečenie, prezuvky alebo cvičky (cvičí sa naboso, ale aby dieťa malo na pohyb po našich priestoroch), pitie.

Kategória: