Menu Zavrieť

Tanečná pre deti (7-10 rokov)

Dátum: 12.09.2023 15:30 - 16:15

Tanečné hodiny pre všetky deti, ktoré majú radi pohyb, tanec a hudbu. Tréningy budú zamerané na podporu správneho držania tela, koordinácie pohybov, vnímania hudby a rytmu. V rámci tréningu sú zakomponované prvky baletu, súčasného tanca, jogy, strečing, aj posilovacie cviky.

Hodiny sú určené deťom vo veku od 7 do 10 rokov.

Organizačné info:

Krúžok bude vedený v uzatvorenej skupine detí. Prihlásite sa vyplnením registrácie nižšie (iba na túto, prvú hodinu, na ďalšie už sa prihlasovať nemusíte). Pokiaľ nebude naplnená kapacita krúžku, je možné sa pridať aj neskôr, resp. jednorazovo. V prípade záujmu nás kontaktujte na info@lilienka.sk.

Platí sa mesačne na účet podľa počtu lekcií v mesiaci (7 € x počet lekcií). Ak dieťa nemôže prísť na krúžok, dajte nám vždy, prosím, dopredu vedieť. Každá ospravedlnená lekcia bude prenesená do ďalšieho mesiaca (zostane vám ako kredit). V prípade neospravelnenia bude započítaná ako absolvovaná.  

Platobné údaje:

IBAN: SK52 8330 0000 0026 0121 0424

Do poznámky prosíme uviesť: tanečná, mesiac, meno dieťaťa

Za september je to 21 €.

Lektor: Monika Derčalíková
Tancu sa venujem od svojich 5 rokov a je to moja celoživotná láska. 13 rokov som sa venovala ľudovému tancu, baletu a súčasnému tancu. Následne som 12 rokov pôsobila v tanečnej produkcii ako tanečník a tréner, kde som sa zaoberala aj ďalšími tanečnými štýlmi (napr. latinsko-americké tance, hiphop, atď.) a absolvovala viaceré workshopy. Som maminou dvoch detí a dáva mi zmysel odovzdávať tanečné skúsenosti ďalej. V súčasnosti vediem tanečné krúžky pre deti.

Cena: 28 €, resp. 35 € / mesiac (podľa počtu lekcií v mesiaci)

Užitočné informácie: Deťom prineste papučky alebo cvičky a pitie.

Kategória:

Rezervácia (voľné miesta - 8/10):

Rezervácie sú uzatvorené pre túto aktivitu.