Menu Zavrieť

Šťastné nožičky

Dátum: 14.09.2023 16:00 - 16:45

Aké sú to šťastné nožičky? Predsa zdravé nožičky!

Ploché nohy a poklesnutá klenba u detí môže viesť v neskoršom veku k mnohým problémom a bolestiam. Neoplatí sa to podceniť! Pomôžeme vám s tým na pravidelnom cvičení. Pomocou jednoduchých cvikov a rôznych pomôcok posilňujeme svaly nohy, stimulujeme nervové zakončenia a hravou formou učíme deti zdravým návykom. 😉

Zameriame sa na správne držanie tela, ktore úzko súvisí s dobrým základom, a teda správne vyvinutými klenbami. Na hodine si s detičkami precvičíme aktívnou formou nielen nožičky, ale aj chrbátik, a to hravo pomocou relfexných a balančných pomôcok s básničkami. V neposlednom rade to môže slúžiť ako inšpirácia na cvičenie doma na predchádzanie problémov s plochonožím.

Pre deti od 4 rokov.

Organizačné info:

Krúžok bude vedený v uzatvorenej skupine detí. Prihlásite sa vyplnením registrácie nižšie (iba na túto, prvú hodinu, na ďalšie už sa prihlasovať nemusíte). Pokiaľ nebude naplnená kapacita krúžku, je možné sa pridať aj neskôr, resp. jednorazovo. V prípade záujmu nás kontaktujte na info@lilienka.sk.

Platí sa mesačne na účet podľa počtu lekcií v mesiaci (7 € x počet lekcií). Ak dieťa nemôže prísť na krúžok, dajte nám vždy, prosím, dopredu vedieť. Každá ospravedlnená lekcia bude prenesená do ďalšieho mesiaca (zostane vám ako kredit). V prípade neospravelnenia bude započítaná ako absolvovaná.  

Platobné údaje:

IBAN: SK52 8330 0000 0026 0121 0424

Do poznámky prosíme uviesť: nožičky, mesiac, meno dieťaťa

Za september je to 21 €.

Lektor: Adela Kučerová
Cvičenie vedie skúsená lektorka – Adela Matej Kučerová, bývalá profesionálna tanečnica, absolventka FTVŠ – mamina dvoch chlapcov, venujúca sa joge a cvičeniu s deťmi i dospelými už niekoľko rokov.

Cena: 28 € resp. 35 €/mesiac (podľa počtu lekcií v mesiaci)

Užitočné informácie: Pohodlné oblečenie, prezuvky alebo cvičky (cvičí sa naboso, ale aby dieťa malo na pohyb po našich priestoroch), pitie.

Kategória:

Rezervácia (voľné miesta - 8/10):

Rezervácie sú uzatvorené pre túto aktivitu.