Menu Zavrieť

November v LiLienke

Čo nás spolu čaká a neminie? Nech sa páči, naša novembrová ponuka. 🙂

10.11. začíname jedinečný 6-týždňový TEEN kurz sebaobrany pre mládež vo veku 13-16 rokov. Kurz je zameraný predovšetkým na dievčatá, no vítaní sú aj chlapci. Viac info tu, prihlasovanie tu.

Od 12.11. u nás môžete pravidelne navštevovať kurz znakovania so spevom a hrou, kde sa so svojím dieťatkom zabavíte, poučíte a naučíte komunikovať jednoduchými znakmi. Rezervácia miesta a viac informácií na babyznakovanie.ba.lucka@gmail.com. (ZRUŠENÉ!)

27.11. vás pozývame na ďalšie z cyklu stretnutí v rámci ženských kruhov. Bližšie info zverejníme čoskoro, resp. ak ste zvedaví, môžete sa so svojimi otázkami a záujmom o prihlásenie obrátiť priamo na sprievodkyňu obradmi a rituálmi, ktorá tieto stretnutia pre vás vedie: simona.keckova@gmail.com. (ZRUŠENÉ!)

Ak ešte na tento mesiac pre vás niečo vymyslíme, budeme o tom včas informovať na našej stránke a tiež na sociálnych sieťach, tak sa občas mrknite, čo je u nás nové. 😉

Veríme, že situácia bude priaznivá a naďalej sa budeme môcť s vami stretávať na našich aktivitách. Hlavne zostaňte zdraví!