Menu Zavrieť

Flamenco pre začiatočníkov s La Lindou

Dátum: 15.06.2021 17:30 - 18:30

 
Jedinečný a neopakovateľný tanečný štýl pochádza z južného Španielska a nesie v sebe španielske, rómske i arabské vplyvy. Svojou melodickosťou a výrazovosťou nadchýna už celé generácie publika po celom svete. Pri tanci sa dáva dôraz na rytmickosť podupov, eleganciu rúk a schopnosť interpretovať správne hudbu a vžiť sa do nej. Ide o jeden z najemotívnejších tanečných štýlov.
 
V našom kurze máte príležitosť naučiť sa jeho základy. 
 
 
 
Lektor: Linda Stasíková
Performerka a lektorka flamenca Linda Stasíková (La Linda) pôsobí v Bratislave, ale s flamencom navštívila profesne aj Indiu, Belgicko, Taliansko a iné krajiny. Vzdelávala sa na španielskych tanečných školách Escuela Flamenca Juan Polvillo v Seville, Centro Flamenco v Granade či Amor de Dios v Madride. Bavia ju kreatívne a energické tréningy, pri ktorých si všetci dajú do tela, aj sa zabavia 🙂

Cena: 72 € / 8 lekcií

Užitočné informácie: Na tréning flamenca je vhodná obuv so širším, cca 5-6 cm vysokým opätkom, ktorá pevne drží nohu, nie je ale na prvých tréningoch nutnou podmienkou. Odporúčané je pohodlné oblečenie, ktoré nezavadzia pri pohybe, prípadne dlhšia sukňa.

Prihlásiť sa môžete priamo u lektorky na info.orientshow@gmail.com

Kategória: